flamboyage.net
Flamboyage najmódnejšie nápady pre 2015.


Flam Boyage : Ak chcete mať vlasy s prírodnými farbami a svetlé, že nebudú narušiť základnú farbu, je Flamboyage pre vás to pravé, opýtajte sa radu aj z vášho kaderníka. Na základe inovačného procesu, ktorý zachytáva malé pramene vlasov, vytvárať odrazy po celej dĺžke, ktoré sa chystáte miešať dokonale so zvyškom koruny; výsledky, ktoré by získali pracovné produkty pre ručne farbené. Za 2014 zakázať falošné pruhy a ťažké a široké na svetlo dotýka, ktoré vytvárajú pohyb na vlasy. Ženy milujú hrať s ich vlasmi, niekedy farby je s funky farbami a osvetlené, niekedy dávajú prednosť účinkom prírodných a ženských, získané s početnými technikami na odľahčiť vlasy k dispozícii v kozmetických salónoch. Zametanie, DIP farbivo, shatush, tento široký sortiment na jar 2014 pridá novú metódu farbenia, Flamboyage, vyvinutý Angelo seminara, ktorý vyniká tón tmavých vlasov obohacuje prirodzený reflex, bez toho by sa stal umelé vlasy, ako pri budovaní pruhované s kefa-tailed. S Flamboyage môžete farbiť celú dĺžku vlasov s nuansy v odtieňoch čokolády, ľahká meď, med a tabak, aby kontrast a svetlo na tmavé alebo hnedé vlasy. Dokonalá technika na všetky typy rezov, ktoré Pixie rez, na osvetlenie strapcami a chumami strane, dlhšie vlasy, ktoré bez nejakého tónu kontrast sú ploché a bez pohybu. Flamboyage je založený na novej metóde farbenia; na farbenie tmavých vlasov pomocou lepiacej pásky, ktoré majú byť umiestnené na zámku, bude to vyberať a oddeliť malé množstvo vlasov náhodne a bude základom pre prípravu výrobku. S týmto nástrojom kaderník alebo koloniista môže aplikovať rôzne odtiene farieb na celej dĺžke vlasov; transparentný film, ktorý nahradí fólia vám umožní kontrolovať, počas doby expozície, vývoj farby, takže žiadne riziko chýb a chýb intenzity účinku. Na konečnom výsledku nebudú žiadne prekvapenia. Pruhy farby sú tak tenké, že bude dávať krásny prírodný povrch a sofistikované pre vaše vlasy, a nenápadne, bez falošných farieb, dosiek alebo off a s možnosťou pridať ďalšie tóny a odrazy, keď farba už nebude svietiť a originálne. V Flamboyage je perfektný na zmenšené hnedé vlasy nosia s mäkkými vlnami, mokrý efekt, ktorý zvýrazní nuansy vytvorené s touto novou technikou farbenie.

Gossip & News
05 Dec 19

Richard Bajon

Find put the latest hair collection, called Beard Design, made by Richard Bajon, international hairstylist from FR.

Ph: Joel Dart
Make-up: Romina Allio Laertitia Majer

hair-collections

04 Dec 19

8th International Cosmetics Trade Fair: from 20 to 22 January 2020

Save the Dates and join Japan's Largest Cosmetics Trade Show: COSME TOKYO 2020.

What can find at COSME TOKYO?

As largest show of its kind in Japan, Cosme Tokyo gathers lots of Made in Japan products which cannot be found in any other exhibitions. Especially products using regional and traditional ingredients like cherry blossom, rice , sake, attract international visitors.

The ongoing influence of import cosmetics on Japan and Asia's market is reflected in the number of international exhibitors with European like France, Italy, Poland, Germany and USA, Middle East as well as Asian Companies. You can find world famous companies like L'ERBOLARIO (Italy) MEDITERRANEAN COSMETICS (Greece) and national pavillions.

Reflecting on the continued growth of organic and natural market in Japan & Asia, distinctive and diversified brands using local ingredients of each country are presented at once. Not only using pure ingredients, also the products have some specific efficacies like anti-aging, whitening, anti-pollution, skin repair.

FOR MORE INFORMATION CLICK HERE

04 Dec 19

MARIO SACCUCCI, un personaggio poliedrico.
Mario è conosciuto in quanto serio professionista, nonché fondatore, insieme a BEA, della Saccucci Masterclass, dal 1969, nel quartiere Eur di Roma e Presidente dell’ARA (Accademia Romana Acconciature).
Precursore del caschetto e della piega a phon, con conseguente abolizione del casco per asciugatura, a Mario si riconoscono creazioni quali il “caschetto maculato”, con macchie di colore che creano disegni e sfumature diversi a seconda dei movimenti.
Mario inoltre, a dimostrazione dall’indole artistica che lo contraddistingue, è amante della fotografia, della pittura e della musica, elemento essenziale della sua vita e sempre presente all’interno del salone.

SACCUCCI Masterclass è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e SACCUCCI si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

SACCUCCI Masterclass
Viale Città d’Europa, 857 - ROMA (RM) - Italy
Tel. + 39 06 52200413 - 06 52200386

04 Dec 19
Ashley Haynes & Charlotte Oldfield

Aurum was inspired by rare metals and we wanted this to symbolise wealth, adding an expensive feel to the collection. Using this as our colour foundation,  we wanted to work with a commercial softness to the styling and create something that looked effortless and achievable

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Styling: Magdalena Jacobs

hair-collections

03 Dec 19
Miguel Ròdenas

Find put the latest hair collection, called Nerthus, made by Miguel Ròdenas international hairstylist.

Ph: Luis Vidal
Make-up: Asun Medina

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kaderníci starať o zdravie vlasov v kráse a estetické salóny, s štýl účesy pre módu-vlasy fotografie a predaj výrobkov starostlivosti o vlasy.

Súvisiace témy

Lexikón na kaderníčky

Flam Boyage, kaderníctvo, vlasy, zdravie, krása salóny, vlasy módne fotografie, účesy, estetika, predaj, plešatosti starostlivosti, Flam Boyage, vypadávanie vlasov, farbenie, sunstrokes, balayages, meches, shatush, Deja-Vu, Flam Boyage, GLOBElife, Fair kaderníci, vlasové výrobky značky, Kadernícke priemysel, farbenie vlasov spoločnosti, profesionálne Kadernícke výrobcovia výrobkov, vyrába linky s tretími stranami, súkromné etikety, vlasové doplnky, Flam Boyage, kaderníci predajcovia, veľkoobchodníci predajcovia vlasové výrobky, predajcovia Kadernícke výrobky, kaderníci, kozmetické salóny, prieskum trhu vo vlasoch módny priemysel, Kadernícke zariadenia, informácie o vlasoch, informácie o vlasoch, Flam Boyage, Novinky Kadernícke výrobky, nábytkové kadernícky obchody, import export, kaderníctvo dodávky

X

privacy