flamboyage.net
2015 için gösterişli trendfikirler.


Flam Boyage : Eğer doğal renklerve parlak onlar temel renk bozmaz saç istiyorsanız, Flamboyage sizin için doğru, sadece kuaför bile tavsiye isteyin. Küçük saç ipliklerini yakalayan yenilikçi bir sürece dayanarak, taç geri kalanı ile mükemmel bir şekilde karıştırmak için gidiyoruz tüm uzunluğu üzerinde yansımaları oluşturmak için; elle boyaiçin çalışan ürünlerle elde edilecek sonuçlar. 2014 için sahte çizgiler ve ağır ve geniş hafif dokunuşlar için saçüzerinde hareket oluşturmak yasaklamak için. Kadınlar saçları ile oynamak için seviyorum, bazen funky renkler ve ışıklı onları renk, bazen güzellik salonları mevcut saç hafifletmek için sayısız teknikler ile elde edilen doğal ve kadınsı etkileri tercih. Süpürme, dip boya, shatush, ilkbaharda bu geniş yelpazede 2014 yeni bir boyama yöntemi katacak, Flamboyage, Angelo Seminara tarafından geliştirilen, koyu saç tonu doğal refleks zenginleştirir, yapay saç olmadan zaman bina çizgili olarak fırça kuyruklu. Flamboyage ile koyu veya kahverengi saç kontrast ve ışık vermek için çikolata, açık bakır, bal ve tütün tonlarında nüansları ile saç tüm uzunluğu renklendirebilirsiniz. Saçaklar ve tufts tarafı aydınlatmak için, peri kesim tarafından, kesikler her türlü mükemmel bir teknik, bazı sesi kontrast olmadan uzun saç düz ve hareket olmadan. Flamboyage boyama yeni bir yöntem dayanmaktadır; bir kilit üzerine yerleştirilecek bir yapışkan şerit kullanarak koyu saç boyamak için, bu seçip rasgele saç küçük bir miktar ayırmak ve ürünün hazırlanması için temel olacaktır. Bu araç ile kuaför veya renklendirici saç tüm uzunluğu renk farklı tonları uygulayabilirsiniz; folyo yerine şeffaf film kontrol etmek için izin verecektir, pozlama süresi boyunca, hata yapma riski ve etkisi nin yoğunluğu hata lar böylece rengin evrimi. Nihai sonuç üzerinde sürpriz olmayacaktır. Renk çizgileri güzel bir doğal yüzey verecek çok ince ve saçınıza sofistike, ve göze batmadan, yanlış renkler olmadan, plakalar veya kapalı ve diğer tonları ve yansımaları eklemek için yeteneği ile renk artık yanan ve orijinal olacak. Flamboyage yumuşak dalgalar ile giyilen ölçekli kahverengi saç mükemmel, Bu yeni boyama tekniği ile oluşturulan nüansları vurgulamak ıslak etkisi.

Gossip & News
05 Dec 19

Richard Bajon

Find put the latest hair collection, called Beard Design, made by Richard Bajon, international hairstylist from FR.

Ph: Joel Dart
Make-up: Romina Allio Laertitia Majer

hair-collections

04 Dec 19

8th International Cosmetics Trade Fair: from 20 to 22 January 2020

Save the Dates and join Japan's Largest Cosmetics Trade Show: COSME TOKYO 2020.

What can find at COSME TOKYO?

As largest show of its kind in Japan, Cosme Tokyo gathers lots of Made in Japan products which cannot be found in any other exhibitions. Especially products using regional and traditional ingredients like cherry blossom, rice , sake, attract international visitors.

The ongoing influence of import cosmetics on Japan and Asia's market is reflected in the number of international exhibitors with European like France, Italy, Poland, Germany and USA, Middle East as well as Asian Companies. You can find world famous companies like L'ERBOLARIO (Italy) MEDITERRANEAN COSMETICS (Greece) and national pavillions.

Reflecting on the continued growth of organic and natural market in Japan & Asia, distinctive and diversified brands using local ingredients of each country are presented at once. Not only using pure ingredients, also the products have some specific efficacies like anti-aging, whitening, anti-pollution, skin repair.

FOR MORE INFORMATION CLICK HERE

04 Dec 19

MARIO SACCUCCI, un personaggio poliedrico.
Mario è conosciuto in quanto serio professionista, nonché fondatore, insieme a BEA, della Saccucci Masterclass, dal 1969, nel quartiere Eur di Roma e Presidente dell’ARA (Accademia Romana Acconciature).
Precursore del caschetto e della piega a phon, con conseguente abolizione del casco per asciugatura, a Mario si riconoscono creazioni quali il “caschetto maculato”, con macchie di colore che creano disegni e sfumature diversi a seconda dei movimenti.
Mario inoltre, a dimostrazione dall’indole artistica che lo contraddistingue, è amante della fotografia, della pittura e della musica, elemento essenziale della sua vita e sempre presente all’interno del salone.

SACCUCCI Masterclass è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e SACCUCCI si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

SACCUCCI Masterclass
Viale Città d’Europa, 857 - ROMA (RM) - Italy
Tel. + 39 06 52200413 - 06 52200386

04 Dec 19
Ashley Haynes & Charlotte Oldfield

Aurum was inspired by rare metals and we wanted this to symbolise wealth, adding an expensive feel to the collection. Using this as our colour foundation,  we wanted to work with a commercial softness to the styling and create something that looked effortless and achievable

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Styling: Magdalena Jacobs

hair-collections

03 Dec 19
Miguel Ròdenas

Find put the latest hair collection, called Nerthus, made by Miguel Ròdenas international hairstylist.

Ph: Luis Vidal
Make-up: Asun Medina

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Flam Boyage, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Flam Boyage, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Flam Boyage, Globelife, fuar kuaförleri, saç ürünleri markaları, kuaförlük sektörü, saç boyası firmaları, profesyonel kuaför ürünleri üreticileri, üçüncü şahıslarla hat üretiyor, özel etiketler, saç aksesuarları, Flam Boyage, kuaför perakendecileri, toptancılar saç ürünleri, bayi kuaför ürünleri, kuaförler, güzellik salonları, saç moda sektöründe pazar araştırması, saç giydirme ekipmanları, saç bilgileri, saç bilgileri, Flam Boyage, haberler kuaför ürünleri, mobilya kuaför dükkanları, ithalat ihracat, kuaför malzemeleri

X

privacy